Szybkie szukanieBiuro Nieruchomości Lokum


O firmie

Jesteśmy biurem z długoletnią tradycja sięgającą 1996 roku. Od momentu powstania biuro rozwija się prężnie i na dzień dzisiejszy jest wiodącą Agencją nieruchomości w Lesznie.

Jako jedno z pierwszych biur nieruchomości w Polsce otrzymaliśmy Państwową Licencję zawodową Nr 650 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w dniu 31 marca 2000.

Nasze Biuro posiada również ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej i ochrony prawnej z tytułu wykonywania zawodu na podstawie umowy nr 110600004855 w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA S.A.

Nasze przestronne i klimatyzowane biura mieszczą się w samym sercu Leszna, 50 metrów od Rynku, przy ulicy Bolesława Chrobrego 13.
Więcej danych kontaktowych...

Dysponujemy komputerowym systemem rejestracji i wyszukiwania nieruchomości zawierającym dane kilkuset ofert z Leszna i regionu. Większość z nich możecie Państwo oglądnąć w naszym biurze na ekranie komputera - nie ruszając się z fotela. Oczywiście po dokonaniu wstępnego wyboru na komputerze – możemy zawieźć Państwa samochodem firmowym do wybranych obiektów.

Misją naszych Doradców jest wszechstronna pomoc i doradztwo osobom sprzedającym, kupującym lub wynajmującym nieruchomości mieszkalne, komercyjne lub przemysłowe.

Nie ograniczamy się do wyszukania w naszej bazie ofert nieruchomości odpowiadającej Państwa oczekiwaniom, lecz pomożemy w ustaleniu optymalnych kryteriów wyboru i wyceny, doradzimy jak uniknąć niemiłych niespodzianek. Na Państwa życzenie przeanalizujemy sytuację finansową i rodzinną aby wybrać optymalny wariant podatkowy dla przeprowadzanej transakcji, ułatwimy również otrzymanie kredytu oraz przeprowadzenie wszelkich formalności notarialnych, prawnych, administracyjnych i ubezpieczeniowych.

W oknie wystawowym naszego biura możecie Państwo obejrzeć kilkadziesiąt bieżących ofert wraz ze zdjęciami.

Codziennie eksponujemy również w nim „OFERTY DNIA” - kilka wyselekcjonowanych przez naszych Doradców ofert, które są wyjątkowo atrakcyjne.

Pełen przegląd ofert uzyskacie Państwo u Doradców, którzy oczekują Państwa wizyty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji poza godzinami otwarcia biura, po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.