Szybkie szukanieOferta nr LOK000103


Szczegóły

Nieruchomość: Sprzedaż Hotel_Pensjonat
Lokalizacja: Przybyszewo
Ulica:
Cena: 3 490 000 PLN Brutto
Powierzchnia:1 200 m2
rodzaj: hotel
liczba pokoi: 21
liczba pięter: 2
pow. działki: 28000
tereny rekreacyjne: las;park;staw;
udogodnienia: restauracja/kawiarnia;telefon;telewizja;piwnica;
umeblowanie: częściowe
ogrzewanie: węglowe
ogrodzenie: mieszane
miejsca parkingowe: parking niestrzeżony

Opis

Zespół rezydencjonalny POŁOŻONY 500 m OD WJAZDU NA TRASĘ S 5 - 3 km od Leszna, składa się z pałacu usytuowanego w centralnej części parku krajobrazowego z II połowy XIX wieku o powierzchni 2,80 ha, stajni (19 boksów) wraz z wybiegiem dla koni, domku parterowego mieszkalnego, budynku parterowego mieszkalno -gospodarczego oraz portiernią.

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ: dom opieki, sanatorium, spa, hotelarsko - gastronomiczną LUB JAKO REZYDENCJA.

Pałac pochodzi według jednych źródeł z końca XIX wieku, według innych z 1910 r .
Budowa wykazuje cechy elektycznej architektury niemieckiej łącząc w sobie neoklasycyzm i neobarok .
W detalach ciesielskich występuje ornament neorenesansowy . Rezydencja jest murowana z cegły i otynkowana, kryta dachem mansardowym pokrytym dachówką ceramiczną, na podłogach piękny parkiet, piękne drewniane schody, łazienki płytki, okna drewniane , przeprowadzony kapitalny remont w 1996 roku, dach remontowany w 2003 roku.

Pałac jest dwukondygnacyjny, strych z czterokondygnacyjną wieżą od strony południowej przed którą znajduje się arkadowy podjazd z tarasem, całość podpiwniczona.
W części ogrodowej znajduje się weranda z bogato ukształtowanymi neobarakowymi schodami ogrodowymi.
Na parterze pałacu są trzy sale, dwa gabinety, duży hall , zaplecze kuchenne, dwa WC.
Na I piętrze 5 pokoi z łazienkami i dwa dwupokojowe apartamenty z łazienkami . Na II piętrze jest jeden pokój z łazienką i pięć pokoi bez łazienek , dwie łazienki dostępne są na korytarzu na tym samym poziomie. Na II piętrze jest też bardzo duży apartament około 100 m2, w którym jest duży pokój połączony z kuchnią, sypialnia, pokó,j łazienka i przedpokój.
W części podpiwniczonej jest pokój bilardowy z barem , dwie jadalnie , łazienki , pokój , kuchnia z windą , kotłownia .
Na poddaszu są pomieszczenia gospodarcze.


Nieruchomość zabudowana jeszcze domkiem parterowym o pow. około 90 m2, w którym są 3 pokoje kuchnia, łazienka i przedpokój , stajnią z 19 boksami dla koni ((z dużym wybiegiem dla koni) , budynkiem parterowym mieszkalno - gospodarczym o pow. około 60 m2 oraz portiernią , staw.

Ogrzewanie c.o.: olejowe i węglowe.

Całość ogrodzona, od frontu: cegła z kutym żelazem, jest założony monitoring podłączony do ochrony.

Otoczenie: szkoła, przedszkole, sklep, komfortowy wyjazd na trasę S 5.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA


Obsługa finansowania zakupu nieruchomości - spotkanie z doradcą kredytowym ( w ofercie ponad 20 różnych instytucji bankowych) w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu z gwarancją przeprowadzenia pełnych formalności kredytowych i uzyskaniem kredytu pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej.


Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży : kompletowanie dokumentów, umowa przedwstępna, umowa sprzedaży, usługa notarialna zawsze z rabatem

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ


tel. 601 855 565 E. Pietrzak
tel. 886 664 844
**** Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. ****Gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika.
Nieruchomości LOKUM Leszno ul. Chrobrego 13


// www.lokum-leszno.com //POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

drukuj zapytaj kalkulacje notes