Opis nieruchomości
POLECAMY!
NOWA NIŻSZA CENA!
Kościan - dwa domy na jednej działce, 157 m2 + 106 m2
Polecamy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Kościanie, oddaloną od Poznania ok. 47 km, na działce o pow. 426 m2. Nieruchomość ta zabudowana jest dwoma osobnymi budynkami mieszkalnymi.
Idealna dla dwóch rodzin!
Nieruchomość doskonała dla rodziny z dziećmi, poszukującej spokoju, z możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Bardzo dobrze skomunikowana: Centrum miasta 10 min. pieszo, dworzec PKP 5 min. pieszo. Dojazd do Poznania samochodem 35 minut, komunikacją PKP 25 minut.
W sąsiedztwie sklep spożywczy i plac zabaw.
PIERWSZY DOM o pow. 157,71 m2, wybudowany w 2005 roku. Zbudowany z Porothermu 24 cm, ocieplony styropianem 12 cm i otynkowany.
Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, dach dwuspadowy, kryty blachodachówką.
Okna PCV z roletkami wewnętrznymi.
W pomieszczeniach, w których na podłogach położono płytki, założono ogrzewanie podłogowe.
Dom w pełni umeblowany. Wnętrze domu urządzone z niezwykłą dbałością o detale.
Parter: otwarty, duży salon z kominkiem, posiadającym rozprowadzenie powietrza na pokoje i łazienkę. Salon jest połączony z kuchnią i hall o pow. 43 m2, z wyjściem do ogrodu, łazienka o pow. 4m2, wiatrołap, garderoba, pomieszczenie typu gospodarczego, wykorzystywane jako pralnio-suszarnia z piecem c.o.gazowym Immergass.
Piętro: sypialnia nr 1 z balkonem o pow.19 m2, sypialnia nr 2 z balkonem o pow. 14 m2 - pokój dziecka, sypialnia nr 3 o pow. 18 m2, pokój kąpielowy z wanną i prysznicem o pow. 15 m2, klatka schodowa.
Garaż w bryle domu o pow. 15 m2
Wjazd i wejście na posesję wyłożone kostką granitową.
Możliwość parkowania przed posesją.
Działka w pełni zagospodarowana posiada nasadzenia. Na działce wybudowana wiata z przeznaczeniem na sprzęty ogrodowe i drewno kominkowe.
Na tej samej posesji znajduje się DRUGI BUDYNEK mieszkalny o pow. 106 m2, który może w razie potrzeby pełnić rolę budynku, wykorzystywanego do prowadzenia nieuciążliwej dla sąsiadów, własnej działalności gospodarczej. Budynek posiada indywidualne ogrzewanie oraz liczniki.
Dom parterowy z użytkowym poddaszem, rozbudowany w 2005 roku. Dach płaski kryty blachodachówką.
Parter: salon z kominkiem, który posiada rozprowadzenie gorącego powietrza o pow. 24 m2, kuchnia o pow. 7 m2, łazienka z prysznicem o pow. 6m2, klatka schodowa, wiatrołap.
Poddasze: pokój o pow. 40 m2 z dwoma balkonami, garderoba o pow. 10 m2.
Na podłogach: panele i wykładzina dywanowa
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA
POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ tel. 601 855 565 tel. 886 664 844 tel. 605 606 126
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży : kompletowanie dokumentów, umowa przedwstępna, umowa sprzedaży, usługa notarialna zawsze z rabatem
Gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika.
Nieruchomości LOKUM Leszno ul. Chrobrego 13
www.lokum-leszno.com
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.