Oferujemy Państwu 2 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Mórkowo koło Lipna, około 10 km od Leszna.
Działki o powierzchni 1.220 m2 i o pow. 1.398 m2.
Zostały wydane warunkach zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.
Geometria dachu: płaski, dwuspadowy o kącie nachylenia połaci od 5 stopni do 45 stopni
Droga wewnętrzna: prywatna służebność przejścia i przejazdu - droga będzie przekazana do Gminy.
Działki położone są blisko lasu, tras rowerowych i zabudowy domów jednorodzinnych.
Cena działki: 100 zł / m2.
Media:w tej chwili bez uzbrojenia, prąd w drodze (zapewnienie dostawy prądu z ENEA i dostawy wody z wodociągów ), woda w też drodze.
.
Atutem nieruchomości jest przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja (liczne tereny zielone, pola, łąki, lasy, czyste i świeże powietrze, możliwość aktywnego wypoczynku) oraz łatwa dostępność komunikacyjna do Leszna.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA
POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
tel. 601 855 565 tel. 886 664 844 tel. 605 606 126
Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży : kompletowanie dokumentów, umowa przedwstępna, umowa sprzedaży, usługa notarialna zawsze z rabatem
**** Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. ****
Gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika.
Nieruchomości LOKUM Leszno ul. Chrobrego 13
// www.lokum-leszno.com //POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.