Witamy na naszej nowej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że funkcjonalność naszej witryny pozwoli Państwu w jeszcze bardziej przyjemny sposób niż dotychczas, zapoznać się z naszą ofertą.

Doskonale znamy wielkopolski rynek nieruchomości działając w branży nieprzerwanie od 1996 roku w oparciu o jedną z pierwszych nadanych w Polsce licencji zawodowych nr 650 zawsze staramy się sprostać wymaganiom klienta. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz w pełni profesjonalną obsługę. Niewątpliwie wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, jak również oferowanych nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego, a także działek i gruntów rolnych.
Świadczymy również usługi dodatkowe, jak doradztwo czy pomoc w uzyskaniu kredytu. W tym zakresie współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, zarządcami nieruchomości, bankami, doradcami finansowymi oraz firmami budowlanymi i deweloperskimi, a także z firmami geodezyjnymi.

W celu zabezpieczenia transakcji, oferowane przez nas nieruchomości weryfikujemy zarówno pod kątem prawnym, formalnym jak i faktycznym. Doradzamy naszym Klientom jak korzystnie, a przede wszystkim bezpiecznie sprzedać, zakupić bądź wynająć nieruchomość.

W ramach naszej usługi oferujemy Państwu:

  • wszelkiego rodzaju działania promocyjne, reklamę na stronie internetowej naszego biura, jak również na wielu innych portalach internetowych funkcjonujących na rynku obrotu nieruchomościami
  • pomagamy w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do transakcji,
  • przygotowujemy umowy przedwstępne, umowy rezerwacyjne, a także akty notarialne
  • pomagamy też w prostowaniu błędów w dokumentach sądowych, księgach wieczystych oraz dokumentach geodezyjnych.

W dbałości o Państwa bezpieczeństwo nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilno-prawnej.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług, służymy radą oraz działamy z przekonaniem, że każdy zadowolony klient jest naszą najlepszą wizytówką i reklamą.